SLUŽBY

 

 

Rekonstrukce staveb, bytů, rodinných domů, komerčních, průmyslových objektů a kanceláří.

 

 

Stavební společnost CETEMcz stavební s.r.o. se převážně zabývá výstavbou a rekonstrukcemi celého domu, bytových jednotek a komerčních staveb. Nabízíme také stavební činností v širokém rozsahu od drobných oprav domu a bytu až po kompletní rekonstrukce celých bytů a domů.Dále provedeme středně velké stavební úpravy, stavby na klíč, pokládku všech druhů podlahových krytin, výkopové práce, zednické práce, zateplování fasád,rekonstrukce koupelen, montáže kuchyňských linek. Také výroba kancelářského a bytového nábytku, veškeré interiérové osvětlení, vodoinstalaci, elektroinstalaci, rozvedení PC a telefonních i televizních sítí, montáž klimatizací, malířské a natěračské práce, atd. Samozřejmostí je vypracování projektové i prostorové dokumentace.

 


Nabízíme kvalitní a profesionální stavební práce a spojené stavební činnosti

 

Zaměření prostor. Vyřízení stavebního povolení. Výroba atypických kusů nábytku. Výroba atypických kusů sedacích souprav. Rekonstrukce koupelen (bytových jader). Dodávky vestavných i běžných spotřebičů. Prodej a montáž žaluzií, markýz a rolet. Sádrokartonové příčky a podhledy. Prodej a montáž obkladů, dlažby a sanitární keramiky. Stavební úpravy, elektroinstalace vodoinstalace.

 

Provádíme novostavby soukromých i občanských budov. Stavíme rodinné domy na klíč, bytové domy. Zajišťujeme opravy a renovace fasád včetně jejich zateplení a výměny oken. Rekonstrujeme občanské, i bytové jednotky. Nabízíme také své zkušenosti v oblasti financování a projektování staveb. Poradíme Vám s hypotékou či překlenovacím úvěrem na rekonstrukci bytu či stavbu domu. Zakázku zpracujeme individuálně dle Vašich potřeb, přání a finančních možností. Pomůžeme vám s financováním Vaší výstavby. Díky spolupráci s profesionálními finančními poradci a bankovními ústavy vám připravíme optimální variantu financování celého projektu.

 

 

Stavební činnosti obecně

 

- výkopové a zemní práce, úpravy terénu

- kanalizační, vodovodní, plynové a elektro přípojky

- zednické, tesařské, betonářské a obkladačské práce

- výroba atypických ocelových konstrukcí

- montáž střešních konstrukcí a krovů

- pokrývačské a klempířské práce

- zateplování, renovace, očištění fasády a opláštění budov

- pokládky zámkových dlažeb a obrubníků

- vnitřní instalace zdravotechniky a ústředního topení včetně tepelných izolací

- montáž klimatizací a vzduchotechniky

- elektro-instalační práce včetně revize

- sádrokartonářské, truhlářské a podlahářské práce

- úpravy, nátěry a malby povrchů

 Naše služby poskytujeme zejména v těchto regionech: Ostrava, Opava, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, Orlová, Příbor a Nový Jičín.